Bakırköy Şubemiz

Cevizlik Mah. Mor Sümbül Sok, İstanbul Cd. No: 19, Bakırköy/İstanbul

İletişim: (0212) 543 43 93

Bilgilendirme: Korona standartları gereği şubelerimize girişte maske takılması zorunludur. Gerekli dezenfektasyon işleminden sonra odalara girişiniz açılacaktır.

Adakent Fen Bilimleri

Barış Mah. Fidangör Cad. 9 Sürmen Cnt. AVM DK: 60 K: 1, Beylikdüzü/İstanbul

İletişim: (0212) 872 51 30

Bilgilendirme: Korona standartları gereği şubelerimize girişte maske takılması zorunludur. Gerekli dezenfektasyon işleminden sonra odalara girişiniz açılacaktır.

Bakırköy Dershane

Bakırköy dershane sağlıklı ve avantajlı eğitim için size mevki olarak önemli kolaylık sağlamaktadır. İkamet bölgesine yakın olan dershane şubemiz, Cevizlik Mah. Mor Sümbül Sokak, İstanbul Cad. No: 19, Bakırköy/İstanbul adresinde size hizmet sunmaktadır. Kolayca ulaşabileceğiniz adresimizin telefon numarası ise (0212) 543 43 93 şeklinde karşınıza çıkmaktadır.

Kapsamlı eğitim hizmetlerimiz sayesinde lise eğitimini başarıyla tamamlayabilir ve bunun sonucunda iyi bir üniversite fırsatına ulaşabilirsiniz. Uzman eğitim kadrosu, ferah derslikler ve eğitim konusunda gelişmiş teknolojilerin desteğinden faydalanmak için bize hemen ulaşmalısınız.

Bakırköy Dershane Fiyatları

Bakırköy dershane fiyatları siz müşterilerimizden talep edilirken olabilecek en uygun koşullar size sunulmaktadır. Eğitim kurumu olduğumuz için bizim temel amacımız sağlıklı eğitimdir. Dershanemiz bir ticarethane zihniyeti ile değil bir eğitim kurumu zihniyeti ile çalışmaktadır.

Uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli bir eğitim adresi arayışınız tarafımızdan verilen hizmete ulaşmanızla son bulacaktır. Modern ve rahat dersliklerde işinde uzman olan eğitimciler tarafından bilgilendirileceksiniz. Bu sayede eğitimin getirmiş olduğu avantajları kullanıp daha iyi bir üniversite fırsatına kavuşacaksınız. Bu esnada bursluluk konusunda da önemli bir şansa sahip olabilirsiniz.

İstanbul Bakırköy Dershaneleri

İstanbul Bakırköy dershaneleri bölgesel olarak takviye eğitim konusunda önemli hizmet sunmaktadır. Ekonomik ve aynı zamanda modern yapıya sahip olan bu dershaneler, pek çok öğrencinin ileri hedeflere ulaşmasına yardımcı olmuştur. Hem öğrencileri hem de ebeveynleri, memnun eden dershaneler, Bakırköy ve civarında kaliteli eğitim fırsatları ile kendini göstermeye devam edecektir.