Bursluluk Sınavı

Paylaşan
AdminPF
0 İnceleme
Başvur!Kayıt Ol

Açıklama

10 ve 11. sınıflar için 25 Aralık Cumartesi (Saat 14:00 – 17:00) Pazar (Saat 10:00)

Sınavdan başarılı olan öğrencilerimize %75‘e varan Burs imkanı!

Bursluluk Sınavı

Bursluluk sınavı her yıl düzenli olarak yapılır ve sınavda başarılı olan öğrenciler devletten burs alma şansına sahip olur. Plus Fen Bilimleri dershanesi olarak bu konuda öğrencilerimize önemli yüklemeler yapıp onların daha eğitimli ve bilinçli olmasına katkı sağlamak durumundayız. Bu sayede sınavlarda elde edilen başarının öğrencilere önemli bir geri dönüşümü söz konusu olmaktadır.

25 Aralık Cumartesi (Saat 14:00 – 17:00) Pazar (Saat 10:00) 10. 11. sınıflar için sınav yapılacaktır. Bu sınav sonucunda yeterli derecede çalışıp başarılı olan öğrenciler için %75’e varan burs imkânı ortaya çıkacaktır.

Bursluluk Sınavı 2023

Bursluluk sınavı 2023 yılı içinde pek çok öğrenciye umut olacaktır. Eğitimini başarı ile tamamlayan ve sınava hazır olan öğrenciler, elde ettiği başarının maddi karşılığını görecektir. Burs kazanan öğrenciler için üniversite eğitiminin daha kolay ve daha az masraflı olacağını söyleyebiliriz. Hem öğrencileri hem de ebeveynleri yakından ilgilendiren bu konuda dershane olarak tüm hazırlıklarımızı zamanında yapmış durumdayız.

Bursluluk Sınavı Başvuru

Bursluluk sınavı başvuru tarihini size bildiren eğitim kurumumuz, başvuru süreci hakkında ihtiyacınız olan bilgileri sizinle paylaşacak ve size yol gösterecektir. Sınav öncesi sürece iyi bir hazırlık süreci ile hazırlanmanız gerekir. Bu süreç sayesinde bursluluk elde etme şansınız daha yüksek olacaktır. Kapsamlı bir eğitim programı ile dershanemiz size yardımcı olacak ve bursluluk imkânına ulaşmanız konusunda size yardımcı olacaktır.